N-LINE Pro Kabin

DÜNYANIN EN İYİ KABİNİ
BİLGİSAYAR DESTEĞİ İLE FOTOTERAPİ ÇOK KOLAY
ÖZEL TASARLANMIŞ NLİNE PRO STANDARTLARI YENİDEN BELİRLİYOR
Kategoriler:

Açıklama


Medlight NLINE TASARIM ® Oval kesiti ile özel tasarımı hasta ve UV tüpleri arasında çepeçevre eşit bir boşluk sağlar. Bu nedenle, N-LINEpro diğer kabinler ile karşılaştırıldığında, en homojen ışık dağılımını sunar.

NLINE TASARIM ® Oval tasarım 48 adede kadar tüp bulunduran konvansiyonel kabinler ile aynı ışınımı sağlamak için, yalnızca 40 UV tüpü gerektirir. Bu işlem ve izleme maliyetlerini düşürür (daha düşük güç tüketimi / değiştirilmesi gereken daha az UV tüpü)
.
NLINE SENSÖRLER ® Kabinin üstünde yer alan dört sensör ( her kabin modülü için bir adet ) UV tüpleri ile aynı görüş hattında olacak bir açı ile konumlandırılmıştır. Bu yerleşim tüplerin genel ışınımının ölçülmesini sağlar ve, diğer sensör düzenlerinde sıklıkla yaşanan, bir hastanın mevcut olmasının sonucu ortaya çıkan etkileşimlere daha az
yatkındır.

NLINE KAVIS ® Psoriyazisten mustarip olan hastalarda, sıklıkla kaval kemikleri bölgesi özellikle etkilenmektedir. Bu nedenle, kapı ve arka paneldeki UV tüpleri bu alana mümkün olduğunca fazla enerji sağlamak üzere, aşağıya doğru bir kavisle düzenlenmiştir.

NLINE HAVALANDIRMA ® Sıcak havanın yükseldiği fiziksel olarak kanıtlanmıştır. Bu nedenle, bir soğutma fanının hava akışı çoğunlukla bu yönde hareket eder. Ancak bu fototerapi kabinleri için ideal değildir, zira yerdeki toz kabinin içine emilir. Ardından toz UV tüplerine yapışır ve böylelikle ışınımı azaltır. Bu sorunun üstesinden gelmek için, N-LINEpro soğutma fanları üstten aşağıya hava akışı sağlamak üzere, aksi yönde monte edilmiştir. Soğutma sisteminin boyutlandırılması aynı zamanda kabin içerisindeki sıcaklığın rahat bir düzeyde kalmasını sağlar. Bu nedenle, ek bir hasta fanı gerekli değildir. Havalandırma sistemi gürültü düzeyini mümkün olduğunca düşük tutmak için, özel olarak düşük gürültülü fanlar ile teçhiz edilmiştir.

NLINE KAPAKLAR ® Akrilik Kapaklar N-LINEpro UV tüplerinin önünde akrilik kapaklar ile teçhiz edilmiştir. Bunlar hasta için basit bir ızgaraya göre çok daha yüksek bir koruma derecesi sağlar. Akrilik kapaklar temizlik amaçları ile kolayca çıkartılabilmelerini sağlayan, kolay açılır mandallar ile donatılmıştır. N-LINEpro UV tüplerinin önünde akrilik kapaklar ile teçhiz edilmiştir. Bunlar hasta için basit bir ızgaraya göre çok daha yüksek bir koruma derecesi sağlar. Akrilik kapaklar temizlik amaçları ile kolayca çıkartılabilmelerini sağlayan, kolay açılır mandallar ile donatılmıştır.

DOKUNMATIK TURKCE EKRAN : Çok kolay ve sezgisel işletme. Yetkisiz kullanımı önlemek için opsiyonel PIN girişi.
ELEKTRONİK STARTER : Özel elektronik starterler sayesinde UV tüplerinin büyük ölçüde
arttırılmış hizmet ömrü.
GÜVENLİ KAPI : Güvenlik Kapı Kontağı Kapı açılır ise, tedavi duraklatılmakta ve lambalar kapatılmaktadır.
ÇIKARILABİLİR TABAN : Kabin altında da kolay temizliğe olanak verir.
HASTA GÜVENLİĞİ : Büyük, sağlam hasta tutamakları. Kontrol penceresi. UV tüplerinin önünde akrilik kapaklar.

Teknik Özellikler

Güç : 230 V, 50 Hz
Güç : 230 V, 50 Hz 4900VA
Ölçüler : 121x114x214 cm
Ağırlık : 330 Kg
UV Tüpleri : UVA-UVB Kombine Model : 40

UVA:28

UVB:28

Dökümanlar

Medlight Ürün Kataloğu Medlight Fototeraapi Ürün Kataloğudur.

Video

Görseller