Bilgisayarlı Dermoskopi

Derma Medical System Avusturya Viyana Üniversitesi Dermatoloji Servisi ortaklığı ile kurulmuştur.
İlk geliştirilen sistem Mayıs 1997 de kullanıma geçmiştir. Alınan olumlu gelişmeler ile seri üretime geçilen dünyanın ilk Epiluminesans Bilgisayarlı Dermatoskopları öncelikle Avusturya ve tüm Avrupa’ya yayılmıştır.
Günümüzde 50 Ülkede yetkili satıcısı bulunun Derma, binlerce klinikte kullanılan Bilgisayarlı dermatoskopide dünya lideri ve yeniliklerin öncüsü olmuştur.
Türkiye pazarına, Leofarma ortaklığı ile giren Derma, Molemax cihazlarının ilk kliniğe kuruluşu 1998’de İstanbul’un en önemli dermatoloji kliniklerinden birinde olmuştur.
Türkiye’de her geçen gün artan kullanıcısı ile 2011 itibari ile 100’e yakın merkezde kullanılmaktadır. Bilgisayarlı dermatoskopide taşınabilir sistemlerden komplike sistemlere kadar bir çok ihtiyacı karşılamayı hedeflemektedir.
MoleMax cihazları günümüzün en gelişmiş sistemleridir. MoleMax sistemlerini rakiplerinden üstün kılan ve ayıran bir çok özellikte üretilmektedir. Bölge sınırlarını çizerek lezyonları; karşılaştırma , üst üste karşılaştırma özelliklerinin yanı sıra, kullanıcı tabanlı ve dermatoskopi atlası destekli ABCD-E ve 7 Point Skorlamaları, 100X standart zoom , Viyana üniversitesi teşhis desteği , Dermatoskopi sınavları , Bozulamaz, kolay ve kullanışlı dermatoskopi yazılımı gibi başlıca özellikler Molemaxlere özgüdür.