El-Ayak Fototerapisi UVA ve ya UVB

Güvenli – Etkin
Ergonomik ve Şık Tasarım
Kategoriler:

Açıklama

Kullanımda Güvenli ve Güvenilir
Medlight N-LINEt eller ve ayakların ayrı olarak te- davisine olanak verir.Üst ve alt tarafları için bireysel olarak bir doz ayarlanabilir. Bu dört lamba grubunun tamamı birey- sel olarak UV sensörler ile izlenir.

Dizler ve alt bacakların tedavisi için, her iki ayak paneli düşey olarak da hizala- nabilir. Tabanların ve alt bacakların te- davisi farklı ışınım mesafelerine neden olduğundan, bu nedenle en alt modül bir tilt sensörü ile teçhiz edilmiştir. Bu sensör yardımı ile, söz konusu modül pozisyonu otomatik olarak algılanacak ve maruziyet süresinin hesaplanmasında kullanılacaktır.

Bu tür konvansiyonel cihazların aksine, N-LINEt modülleri yalnızca basit bir açık çerçeve konstrüksiyona monteli değil- dir. N-LINEt’in temel olarak kapalı tasa- rımı hastalar ve kullanıcılar açısından, saçılan radyasyon nedeni ile gereksiz UV maruziyetine karşı ciddi derecede daha iyi bir koruma sunar.

Ergonomik Tedavi Pozisyonu
İki el kutusu ergonomik olarak konumlandırılmıştır, daha doğal ve rahat bir oturma pozisyonuna olanak verirler. Bu hastanın tedavi için kambur bir şekilde oturmasının gerekmemesi anlamına gelir. Böylelikle, terapi sırt için daha nazik ve hasta için daha az yorucu olacaktır.

Optimize Lamba Düzenlemesi
N-LINEt toplam 36 UV tüpü ile teçhiz edilmiştir (her bir ayak modülü için 12 adet, ve her bir el kutusu için 6 adet). Her bir ayak modülünde tek bir uzun tüpler sırası yerine, birbiri ile yan yana iki sıra daha küçük tüp kullanarak tüplerin konfigürasyonu ayakların makisimum UV enerjisi için her bir tüpün ortasına konumlandırılması anlamına gelir

 

Teknik Özellikler

Güç : 230 V, 50 Hz
Güç : 600 VA
Ölçüler : 97x75x134 cm
Ağırlık : 8.5 Kg
UV Tüpleri : Ayaklar 24 – Eller 12 Adet UVA ve ya UVB

Dökümanlar

Medlight Ürün Kataloğu Medlight Fototeraapi Ürün Kataloğudur.

Görseller